MASUI
Masuiplein 13
1000 Brussel

Telefoon :
+32 (0) 2 214 20 07
Fax : (0) 2 219 20 11

info@zinneke.org

Christophe Wullus

Regie, logistiek & Mat.O.S.

+32 2 214 20 21

christophe@zinneke.org

Florian Vanhagendoren

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 05

florian@zinneke.org

Sandrine Tonnoir

Projectcoördinatie renovatie Masui-site

+32 2 214 20 23

sandrine@zinneke.org

Myriam Stoffen

Directie

+32 2 214 20 06

myriam@zinneke.org

Tristan Locus

Artistieke coördinatie

+32 2 214 20 02

tristan@zinneke.org

Dis Huyghe

Communicatie

+32 2 214 20 08

dis@zinneke.org

Alessandra Esposito

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 03

alessandra@zinneke.org

Léïla Duquaine

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 01

leila@zinneke.org

Véronique Depiesse

Artistieke coördinatie

+32 2 214 20 20

veronique@zinneke.org

Perrine Deltour

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 09

perrine@zinneke.org

Johanna Couvée

Projectcoördinatie & organisatie Parade

+32 2 214 20 22

johanna@zinneke.org

Anton Cauvain

Regie, logistiek & metaalopleiding

+32 2 214 20 21

anton@zinneke.org

Luc Calis

Financiën & administratie

+32 2 214 20 04

luc@zinneke.org


Overzicht van de site | Met de steun van | Spip |